O tym przeczytacie w 17 nr. „Tygodnika Ponidzia”

0

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pod koniec 2020 roku na Wiśle w Nowym Korczynie powstanie most łączący dwa województwa – m.in. o tej inwestycji przeczytacie w
papierowym wydaniu „Tygodniku Ponidzia”.
Gmina Działoszyce przystąpiła do Klastra Energetycznego, kuchnia francuska zawładnęła Słonecznym Zdrojem, a Pińczów na wiosnę zakwit „patriotycznie”. To tylko parę z tematów jakie poruszyliśmy w 17 w tym roku numerze gazety.
Mija 20 lat powiatu pińczowskiego, a my sięgamy pamięcią wstecz i prezentujemy samorząd powiatu w latach 2006- 2010. W tygodniku znajdziecie oczywiście bieżące informacje z powiatu pińczowskiego – remont ośrodka zdrowia, wielki sukces Natalki Wardy….
Całą stronę ciekawych informacji przygotowała dla Was także gmina Złota. Warto przeczytać o strażaku z powołania – druhu Leopoldzie Kosinskim. Nie zapomnieliśmy także
o Działoszankach, które osiągnęły sukces na szczeblu wojewódzkim.
W jutrzejszym (24. kwietnia) wydaniu „TP” nie zabranie artykułów, które pojawiają się cyklicznie na łamach. Mowa o szlaku buskich sołectw ( tym razem zawitaliśmy do Nowego Folwarku, Kameduł i Lasu Winiarskiego) oraz o absolwentach buskiego „ogólniaka” (rozmawiamy z Mieczysławem Spychajem).
Najważniejsze ogłoszenia z regionu znajdziecie na stronach ogłoszeniowych. Porady, ciekawostki, horoskop, a nawet i dowcipy dopełnią całość gazety.
Zatem jeśli interesują Was informacje z regionu sięgnijcie po papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Czasopismo dostępne w kioskach i punktach sprzedażowych Ruchu, Garmondu i Kolportera.

Zaprasza zespół redakcyjny „TP”.

GRTPN0424s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com