Nowe wydanie „Tygodnika Ponidzia” – musisz je mieć!

0

Jak co wtorek, serdecznie zapraszamy Państwa do szesnastostronicowej lektury z Ponidzia.
Nowe, papierowe wydanie dostępne jest już w kioskach oraz punktach sprzedażowych prasy.
Wiadomości rozpoczynamy od wieści z Pińczowa. Podczas sesji rady gminy radni zagłosowali za zlikwidowaniem „komunalki”. Pełną relację z tego wydarzenia oczywiście znajdziecie w gazecie! Powiat pińczowski inwestuje w oświatę, dlatego też napisaliśmy o projekcie, który podnosi jakość kształcenia. A co jeszcze w tym regionie? Zapowiada się świetlana przyszłość karateków. Wysportowana młodzież już odnosi sukcesy, jesteście ciekawi jakie? Czytajcie w czasopiśmie.

Sporo dzieje się również w Michałowie. Miejscowość zostanie objęta dużą rewitalizacją, a my wiemy co zostanie zmodernizowane i przebudowane. Z kolei tamtejsi strażacy wzbogacili się o nowy samochód.
Sporą dawkę informacji znajdziecie Państwo także z powiatu buskiego. Podążamy dalej szlakiem buskich sołectw. Tym razem na tapecie będą Kotki i Podgaje. Napisaliśmy także o biciu rekordu przez przedszkolaków i ich rodziców oraz o zdolnej młodzieży z gimnazjum.

Porady, krzyżówka, horoskop – te nieodłączne elementy „TP” także znajdziecie w najnowszym wydaniu czasopisma. Zapraszamy zatem wszystkich po czasopismo.

red.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com