Nowe wydanie „Tygodnika Ponidzia” – musisz je mieć!

0

Jak co wtorek, serdecznie zapraszamy Państwa do szesnastostronicowej lektury z Ponidzia.  Nowe, papierowe wydanie dostępne jest już w kioskach oraz punktach sprzedażowych prasy.
Wiadomości rozpoczynamy od wieści z Pińczowa.  Podczas sesji rady gminy radni zagłosowali za zlikwidowaniem „komunalki”. Pełną relację z tego wydarzenia oczywiście znajdziecie w gazecie! Powiat pińczowski inwestuje w oświatę, dlatego też napisaliśmy o projekcie, który podnosi jakość kształcenia. A co jeszcze w tym regionie? Zapowiada się świetlana przyszłość karateków. Wysportowana młodzież  już odnosi sukcesy, jesteście ciekawi jakie? Czytajcie w czasopiśmie.

Sporo dzieje się również w Michałowie.  Miejscowość zostanie objęta dużą rewitalizacją, a my wiemy co zostanie zmodernizowane i przebudowane. Z kolei tamtejsi strażacy wzbogacili się o nowy  samochód.

Sporą dawkę informacji znajdziecie Państwo  także z powiatu  buskiego. Podążamy dalej szlakiem buskich sołectw. Tym razem na tapecie będą Kotki i Podgaje.  Napisaliśmy także o biciu rekordu przez przedszkolaków i ich rodziców oraz o zdolnej młodzieży z gimnazjum.

Porady, krzyżówka, horoskop – te nieodłączne elementy „TP” także znajdziecie w najnowszym wydaniu czasopisma.  Zapraszamy zatem wszystkich  po czasopismo.
22 maja 2018 Tygodnik Ponidzia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com