Nowa porcja wieści z Ponidzia

0

Numer 15
Nowa droga w Busku przy osiedlu Sikorskiego, najnowsze technologie wykorzystywane w nauce w „Smerfusiu”, poprawa kluczowej drogi w powiecie buskim – to tylko parę z tematów z jakimi już jutro (10. kwietnia) będziecie mogli zapoznać się czytając papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”.
W czasopiśmie poruszamy także temat żłobka w Bejscach, który decyzją radnych nie powstanie w tej miejscowości ! Pytamy marszałka województwa – Adama Jarubasa, na co „pójdą” pieniądze, które z budżetu samorządu trafią do trzech marszałkowskich szpitali.
Kontynuujemy cykl artykułów „Szlakiem buskich sołectw” – tym razem pod lupę bierzemy Biniątki, Kostki Małe i Kostki Duże.
Nie sposób było nie wspomnieć o pani Zofii Skrybuś, która obchodziła swoje setne urodziny! Na łamach Tygodnika prezentujemy Państwu sylwetkę nowego komendanta WKU w Busku-Zdroju. Ciekawe informacje przeczytacie Państwo nie tylko z powiatu buskiego, ale także pińczowskiego i kazimierskiego. Na stronie dziewiątej zamieściliśmy obszerne wieści z Bejsce…
Zwróćcie uwagę także na ogłoszenia, reklamy, kronikę zdarzeń oraz horoskop. Przyjemnej lektury!
ered

GRTPN0410s001 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com