Nocna impreza zakończona uszkodzeniem pojazdu

0

Dzisiejszego ranka (29 sierpnia) policjanci ustalili sprawcę nocnego zniszczenia szyby pojazdu zaparkowanego pod oknami jednego z bloków w Pińczowie. 31-letniemu mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Tuż przed północą pińczowscy policjanci otrzymali informację dotyczącą głośnej imprezy w jednym z bloków na terenie miasta, której uczestnicy wyrzucali z okna różne przedmioty. Na miejscu okazało się, że z mieszkania zostały wyrzucone puszki i butelki po piwie oraz porcelanowe naczynia. Część z nich trafiła w zaparkowany w pobliżu samochód, przez co pęknięciu uległa jego przednia szyba auta.110-68330Mimo, iż trakcie interwencji głosy ucichły i nikt z domowników nie otwierał policjantom drzwi, to już rankiem mundurowi ustalili wszystkich uczestników nocnej imprezy. Byli to czterej mężczyźni w wieku od 31 do 48 lat, z których jeden przyznał się do rzucania przedmiotami. Jako powód swojego zachowania podawał zbyt dużą ilość wypitego alkoholu.

Teraz 31 – letniemu mieszkańcowi Pińczowa oprócz obowiązku naprawienia szkody grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Opr. DS
Źródło: KPP w Pińczowie

Udostępnij.

Dodaj komentarz