Nietrzeźwy kierowca BMW uderzył w drzewo

1

W piątek, 6 stycznia, po godzinie czternastej, policjanci z Buska-Zdroju dostali zgłoszenie, że w jednej z podbuskich miejscowości, kierujący BMW wjechał w drzewo.

bmw2

Po przyjeździe na miejsce, mundurowi zauważyli BMW, którego przód rozbity był o drzewo, a prawy bok samochodu uszkodził hydrant. Z sieci wodociągowej wylewała się woda, która natychmiast zamarzała tworząc niebezpieczną pułapkę dla innych użytkowników drogi. Przy drodze stała grupka osób, z której 29 – latek zapytany przez policjantów, kto był kierowcą BMW, oświadczył, że jeden z członków jego rodzinyrelacjonuje rzecznik buskich mundurowych Tomasz Piwowarski.

bmw

Od 29-latka wyczuwalna była woń alkoholu. Po przebadaniu mężczyzny, okazało się, że w jego organizmie jest niemal 2 promile alkoholu. Ponadto buscy mundurowi znaleźli przy mężczyźnie kluczyki od samochodu.

bmw3

Po pewnym czasie policjanci dotarli do świadków zdarzenia, którzy potwierdzili, że kierujący w pojeździe był sami i nikt oprócz niego, nie wysiadał z BMW dodaje buski oficer prasowy.

Nietrzeźwy kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany.

Kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu jest jedną z przyczyn powstawania zdarzeń drogowych. Jeżeli widzimy, że ktoś pomimo iż pił alkohol wsiada za kierownicę reagujmy! Pamiętajmy alkohol zabija!– apeluje policja.

/E.T/

Udostępnij.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com