Na wiosnę zakwitną krokusy

0

Pełni pomysłów i energii członkowie Stowarzyszenia „Razem Dzieciom” po raz kolejny wyszli z cenną inicjatywą. Tym razem, w oryginalny sposób postanowili uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Aby zobaczyć efekty ich pracy będziemy musieli jednak poczekać, bowiem te ujrzymy dopiero na wiosnę.

dsc_0010_copy

Jak poinformowała nas prezes ugrupowania Bogusława Majcherczak właśnie z okazji Święta Niepodległości posadzono 1000 sztuk krokusów w Busku-Zdroju. Działaczka w akcję zaangażowała całe rodziny – 26 dzieci i ich opiekunów.

????????????????????????????????????

– Ekipa wyposażona w odpowiednie narzędzia z wielką ochotą sadziła cebulki różnokolorowych krokusów, oczywiście w wyznaczonym miejscu parku zdrojowego – opowiada Bogusława Majcherczak.

dsc_0006_copy

Gdy kwiaty wiosną 2019 roku obudzą się z zimowego snu, naszym oczom ukaże się kolorowa, krokusowa polana. Będzie królował kolor fioletowy i żółty. Kwiatowy dywan będziemy mogli podziwiać przy „nowym” parku zdrojowym tuż przy ulicy Waryńskiego.
dsc_0025_copy
O inicjatywach Stowarzyszenia „Razem Dzieciom” takich jak: wyjazdy na letni i zimowy wypoczynek dla mniej zamożnych rodzin, stypendia dla uzdolnionej młodzieży, rowerkach marzeń i innych mogli Państwo wielokrotnie przeczytać na łamach gazety.

/et/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com