Na sportowo w Nowy Rok

0

W niedzielę 20 stycznia w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Kijach rozegrano Noworoczny Turniej Siatkarski. Noworoczny i wyjątkowy, gdyż tym razem, oprócz mieszkańców gminy w siatkę zagrali także licealiści z pińczowskiego Kołłątaja. Młodzież przyjechała do Kij w towarzystwie dyrektor Anny Golik i trenera Krzysztofa Marszalika. Impreza była wyjątkowa również pod względem frekwencji; o Puchar Wójta Gminy Kije walczyło aż 9 zespołów.

siatka kije 3„Bardzo się cieszę z tak dużego zainteresowania siatkówką w gminie Kije” – powiedziała na otwarcie radna Monika Pawlikowska, współorganizatorka zawodów.                 

Wszystkich zgromadzonych powitał także wójt Tomasz Socha. Gospodarz Gminy Kije życzył sportowcom powodzenia, a  radny Sylwester Fiuk, który również zagrał w turnieju, przedstawił system rozgrywek. Po zaciętej sportowej rywalizacji ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

  1. Luzacy
  2. Borczyn
  3. Umianowice
  4. Kliszów
  5. Kokot
  6. Stawiany I
  7. LO Pińczów
  8. Jabłuszko
  9. Stawiany II

Nagrody rzeczowe dla najlepszych, puchary, dyplomy oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników wręczył wójt Tomasz Socha wraz z organizatorami imprezy. Gratulacje dla wszystkich drużyn!

aska

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz