MKS liderem. Na chwilę? A może na dłużej?

0

mks_zdrój
Bramka Krystiana Zaręby okazała się „tą” na wagę pozycji lidera. Po niedzielnym meczu z drugim zespołem Korony Kielce busczanie wrócili do siebie nie tylko z kompletem punktów, ale także w spaniałych humorach. Ich wytrwała walka na boisku w minionej rundzie oraz świetne wyniki od początku wiosennej (pomijając potknięcie z Wisłą Sandomierz) zaowocowały wyjściem na prowadzenie w czwartoligowej tabeli.

W meczu z Koroną II Kielce MKS Busko poradził sobie świetnie. Cały mecz był bardzo zacięty. Po tym jak Krystian Zaręba w 30 minucie meczu strzelił bramkę wcale nie było pewne, że busczanie wygrają ten pojedynek. Dopiero wówczas zaczęła się prawdziwa walka. Gospodarze wielokrotnie pokazywali, że są w stanie zmienić wynik. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego trzymali jednak defensywę (co widoczne było szczególnie w drugiej części spotkania) i nie pozwolili piłce na kontakt z ich bramką.
Na koniec trzeba jednak zauważyć, że pierwsze miejsce w tabeli czwartej ligi związane jest między innymi z faktem, że Wisła Sandomierz (która obecnie znajduje się na drugim miejscu ma wciąż do rozegrania mecz w Radoszycach, który nie odbył się z powodu złego stanu murawy.
Wisła Sandomierz obecnie posiada jeden punkt mniej niż drużyna z Buska. Jeśli wygra z Partyzantem (obecnie 13. miejsce) wróci znów na fotel lidera. /kl/

piłka nożna na ponidziu- wyniki do nr 17

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com