„Mikołajki, jak z bajki” – święty nie ominął szpitala

0

Jak co roku, „Smerfy” wspólnie z rodzicami włączają się w akcję zbierania darów dla najmłodszych, którzy w świątecznym czasie najbardziej potrzebują troski i pociechy. Dary trafiają do dzieci z domów dziecka oraz dziecięcych oddziałów szpitalnych. W tym roku góra prezentów została przekazana do dziecięcego Oddziału Hematologiczno-Onkologicznego w Kielcach.
wszpitalu
-Zbieraliśmy wszystko, co uważaliśmy, że sprawi przyjemność małym pacjentom. Trafią do nich zatem nowe zabawki, gry, książeczki i pluszaki – mówi Katarzyna Komasara, koordynatorka akcji z Niepublicznego Przedszkola „Smerfuś” i „Wyspy Kreatywnej Zabawy i Nauki”.
prezenty
Jak podkreśla z kolei dyrektorka obu placówek, Anna Mazur, zbiórka przeprowadzona w Busku, jest wsparciem akcji „Mikołajki jak z bajki” organizowanej przez Fundację Spełnionych Marzeń.

Taka forma pomocy na pewno spełni niejedno dziecięce marzenie i pozwoli, choć na chwilę zapomnieć o chorobie i pomoże zminimalizować stres związany z pobytem w szpitalu, a jednocześnie wprowadzi w rodzinną świąteczną atmosferę podkreśla Anna Mazur.

Takie wizyty, z pięknymi podarunkami, dają dzieciom mnóstwo radości i sprawiają, że choć przez chwilę mogą zapomnieć o swoich zdrowotnych utrapieniach. Dzieciom, rodzicom i kadrze „Smerfusia” gratulujemy udanych akcji, gratulujemy także wytrwałości w ich realizowaniu. Pomaganie to wasze drugie imię. Brawo Wy!

/KL/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com