Męski konflikt z kobietą w tle i finałem w policyjnej celi

0

Buscy policjanci zatrzymali  36-latka, którego podejrzewają o pobicie 49-latka. Młodszy z mężczyzn zauważył, że jego partnerka jest w domu u tego drugiego. W przypływie emocji wybił szyby w oknie, a następnie przy pomocy kija zaatakował „konkurenta”. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony doznał złamań obu rąk.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wezwani zostali w  czwartek, 20 marca na nietypową interwencję. Zgłoszenie dotyczyło rozbicia okna w domu w podbuskiej miejscowości.

-Po dojechaniu na miejsce stróże prawa zastali leżącego w łóżku zgłaszającego. 49-latek miał na twarzy widoczne obrażenia, co zainteresowało mundurowych. Mężczyzna opowiadał, że dzień wcześniej – w środę, była u niego znajoma. Kiedy kobieta przebywała w jego domu, jej partner wybił szyby w oknie, następnie wszedł do środka i zaatakował pokrzywdzonego za pomocą kija. 49-latek przed uderzeniami zasłaniał się rękoma – informuje KPP w Busku-Zdroju.

Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, mężczyzna trafił do szpitala. Tam okazało się, że poza urazami widocznymi na twarzy ma złamane ręce. Policjanci zatrzymali 36-latka podejrzewanego o dokonanie tego czynu. W czasie zatrzymania był nietrzeźwy. Mial ponad 2 promile alkoholu.

Zazdrosnemu mężczyźnie, za spowodowanie obrażeń ciała u 49-letniego „konkurenta”, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Udostępnij.

Dodaj komentarz