Makabryczne odkrycie w podpińczowskiej miejscowości

0

Wczoraj (18. lutego) w godzinach popołudniowych, w jednej z podmiejskich miejscowości, policja dokonała przerażającego odkrycia. Na prośbę właściciela gospodarstwa agroturystycznego policja wkroczyła do jednego z wynajmowanych pokoi, gdzie odkryła…zwłoki.

Policja jak na razie nie podaje wielu szczegółów tej sprawy. -W pokoju znajdowało się ciało mężczyzny. Pomieszczenie było wynajmowane przez 66-latka. Obecnie zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, wówczas będziemy mogli podać więcej szczegółów dotyczących np. przyczyny śmierci mężczyzny – powiedział nam oficer prasowy pińczowskiej policji st. asp. Damian Stefaniec.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ciało leżało w pokoju przez dłuższy czas. Sąsiedzi potwierdzają, że w trakcie działań policyjnych i jeszcze na długo po nich, pomieszczenia były wietrzone.

Na więcej potwierdzonych informacji będziemy musieli jednak poczekać, będziemy Państwa informować na bieżąco o tej tajemniczej śmierci w podpińczowskiej miejscowości.    /kl/

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com