Lektura na dziś i jutro – „Tygodnik Ponidzia”

0

Jak co tydzień, zapraszamy Państwa do zakupu najnowszego, papierowego wydania „Tygodnika Ponidzia”. W czasopiśmie znajdziecie informacje z trzech powiatów: buskiego, pińczowskiego i kazimierskiego.
Zaczynamy od super oferty, jaką przygotowało Przedszkole Niepubliczne „Smefuś”. A skoro o „smerfikach” mowa to napisaliśmy o pięknych jasełkach w ich wykonaniu.
Na stronie pierwszej znajdą także Państwo informacje o kabarecie Smile, który przyjedzie niebawem do Buska i Jędrzejowa. Przypominamy, na naszym profilu na fb trwa konkurs; do wygrania wejściówki na wydarzenie!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka, Jeśli nie macie pomysłu co im podarować, to na stronie numer trzy znajdziecie podpowiedź.
Na kolejnych stronach znajdziecie Czytelnicy wywiady – ze starostą buskim- Jerzym Kolarzem, czy z dyrektorem SPZPOZ w Busku- Mariuszem Klimczykiem.
Na stronie pięć zamieściliśmy najciekawsze informacje z buskiego ratusza. Całą stronę gazetową poświęciliśmy także informacjom z gminy Gnojno. To tu odbyła się piękna uroczystość -„ Diamentowe i złote wspomnienia”. Szczególnie serdecznie zachęcamy do przeczytania o tak wzruszającym spotkaniu.
Poseł Michał Cieślak wprowadza zmiany do budżetu państwa – pieniądze trafią na Ponidzie… o tym też przeczytacie w najnowszym wydaniu „TP”!
„Słupki, słupki, wszędzie słupki” – brzmi intrygująco, a temat z pewnością zainteresuje wszystkich kierowców.
Jeśli interesują Państwa informacje z gminy Bejsce, to te również w naszym czasopiśmie znajdziecie.
Co więcej przeczytać można w „Tygodniku Ponidzia”? Sprawdźcie sami!
Najnowsze papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia” 16 stycznia 2018r..

Ered

01 nowa na 16 stycznia 2018 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com