Lektura na dziś i jutro – „Tygodnik Ponidzia”

0

Jak co tydzień, zapraszamy Państwa do zakupu najnowszego, papierowego wydania „Tygodnika Ponidzia”. W czasopiśmie znajdziecie informacje z trzech powiatów: buskiego, pińczowskiego i kazimierskiego.
Zaczynamy od super oferty, jaką przygotowało Przedszkole Niepubliczne „Smefuś”. A skoro o „smerfikach” mowa to napisaliśmy o pięknych jasełkach w ich wykonaniu.
Na stronie pierwszej znajdą także Państwo informacje o kabarecie Smile, który przyjedzie niebawem do Buska i Jędrzejowa. Przypominamy, na naszym profilu na fb trwa konkurs; do wygrania wejściówki na wydarzenie!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka, Jeśli nie macie pomysłu co im podarować, to na stronie numer trzy znajdziecie podpowiedź.
Na kolejnych stronach znajdziecie Czytelnicy wywiady – ze starostą buskim- Jerzym Kolarzem, czy z dyrektorem SPZPOZ w Busku- Mariuszem Klimczykiem.
Na stronie pięć zamieściliśmy najciekawsze informacje z buskiego ratusza. Całą stronę gazetową poświęciliśmy także informacjom z gminy Gnojno. To tu odbyła się piękna uroczystość -„ Diamentowe i złote wspomnienia”. Szczególnie serdecznie zachęcamy do przeczytania o tak wzruszającym spotkaniu.
Poseł Michał Cieślak wprowadza zmiany do budżetu państwa – pieniądze trafią na Ponidzie… o tym też przeczytacie w najnowszym wydaniu „TP”!
„Słupki, słupki, wszędzie słupki” – brzmi intrygująco, a temat z pewnością zainteresuje wszystkich kierowców.
Jeśli interesują Państwa informacje z gminy Bejsce, to te również w naszym czasopiśmie znajdziecie.
Co więcej przeczytać można w „Tygodniku Ponidzia”? Sprawdźcie sami!
Najnowsze papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia” 16 stycznia 2018r..

Ered

01 nowa na 16 stycznia 2018 kopia

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com