Lekcja z mistrzami

0

To były nietypowe zajęcia klasy 2 A. Specjalnie na lekcje, do drugoklasistów  ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Busku – Zdroju, przyjechali zawodnicy PGE VIVE KIELCE.

W poniedziałek 4 marca do szkolnych murów „dwójki” zawitali  szczypiorniści: Bartłomiej Bis (obrotowy) oraz Ángel Fernández  (lewoskrzydłowy).  Piłkarzy ręcznych VIVE przywitały dzieci pięknym wierszem, a nad odpowiednim przebiegiem wydarzenia czuwała wychowawczyni Alicja Ździarska.  Dodajmy, że zawodnicy do Buska – Zdroju przyjechali za zaproszenie Eweliny Radosz, która jest w trójce klasowej. 

lekcja z mistrzami_wsztscy

Na mistrzów czekała lawina pytań i to nie od dziennikarzy, ale od dzieci. Było o diecie, zdrowym stylu życia, treningach i wielu innych sportowych aspektach. Rozmowy odbyły się nie tylko w języku polskim, ale angielskim i hiszpańskim, bowiem Ángel Fernández  pochodzi z Hiszpani.

Mali fani piłki ręcznej w tym dniu ubiór wybrali nieprzypadkowo i postawili na barwy drużyny. Ba, niektórzy nawet mieli szalik drużyny. Wszystko zostało uwiecznione na wspólnej fotografii, a na pamiątkę spotkania szczypiorniści rozdali autografy.

Więcej w papierowym wydaniu “TP”.

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz