Kaczmarski zaprasza po raz piętnasty

0

To będzie jubileuszowy Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego. Impreza odbędzie się w sobotę 8 grudnia w Kazimierskim Ośrodku Kultury, ale jak zwykle poprzedzi ją konkurs recytatorski, który zaplanowano na wtorek 4 grudnia. Wówczas to, o godzinie 9.00 w KOK, przed komisją popiszą się mistrzowie deklamacji z terenu powiatu kazimierskiego. Zwycięzcy wystąpią kilka dni później w koncercie finałowym.

Z kolei w sobotę 8 grudnia, o godz. 11 odbędą się przesłuchania w konkursie piosenki. W tej części przeglądu udział mogą wziąć uczniowie klas VII i VIII SP, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatów: kazimierskiego, pińczowskiego, buskiego i proszowickiego. Zarówno soliści, jak i zespoły powinni w ramach konkursu wykonać utwór z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. Najlepsi wystąpią w koncercie finałowym o godz. 16.00 zorganizowanym na okoliczność 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.kokkw.pl , a następnie wypełnione odesłać na adres Kazimierski Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 16 28-500 Kazimierza Wielka. Uwaga! Na zgłoszenia organizator oczekuje do 15 listopada 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Kazimierskiego Ośrodka Kultury i NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Kazimierzy Wielkiej.

Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Starosta Kazimierski oraz NSZZ Solidarność Region Świętokrzyski.

/a/

Udostępnij.

Dodaj komentarz