Już niebawem w Busku-Zdroju wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Mamy bilety!

0

Agencja Artystyczna ART zaprasza na premierowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występ odbędzie się w sobotę, 12 maja o godzinie 16.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Zapraszamy na nasz ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać Na koniec bisy, a tam- największe hity – czytamy w zapowiedzi.

Kabaret Moralnego niepokoju

Jak informują organizatorzy, prosimy  przygotować się na ponad 2 godziny premierowego  programu po, którym nastąpi spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo – podkreślają organizatorzy.

Bilety w cenie 60 i 70 złotych są do nabycia w:

– Agencja artystyczna „Art” tel. 693 062 880

Kasa BSCK, tel:  41 370 54 22 lub w sekretariacie BSCK tel: 41 370 54 05

biletynakabarety.pl

biletyna.pl

Zapraszamy 12 maja. Godzina: 16.00. Miejsce: Buskie Samorządowe Centrum Kultury (al. Adama Mickiewicza 22)

A tymczasem, przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem do zgarnięcia będą 4 darmowe wejściówki na Kabaret  Moralnego Niepokoju w Busku-Zdroju!

Wystarczy, że:

– Wejdziesz na nasz facebookowy profil Tygodnika Ponidzia.

– Odszukasz, polubisz lub zareagujesz na konkursowego  posta „Już 12 maja Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Busku-Zdroju! Mamy bilety!:

– udostępnisz go (publicznie!) na swoim profilu

–  w komentarzu oznaczysz osobę, z którą chcielibyście wybrać na kabaret.

 

10 maja wyłonimy zwycięzców. Zapraszamy do zabawy.

 

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz