Imprez Czas – wszystko w jednym miejscu, w Pińczowie!

0

Mieszkasz w Pińczowie bądź w okolicach? Szukasz gadżetów niezbędnych do zorganizowania  ślubu, wesela, chrzcin, urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, mamy bardzo dobrą wiadomość! W Pińczowie, przy ulicy Witosa znajduje się firma, której właściciele zadbają o profesjonalną oprawę twojej imprezy, a w dodatku posiadają  szeroki wybór artykułów niezbędnych na każdą okazję i imprezę!

„Imprez Czas”. Tak właśnie nazywa się działalność gospodarcza państwa Marmurów z Pińczowa, którzy w ubiegłym roku postanowili rozszerzyć swoją dotychczasową działalność. Jak informuje pan Jarosław , zalążek pomysłu na firmę zrodził się ponad 8 lat temu. Wówczas firma opierała się głównie na sprzedaży internetowej przeróżnych gadżetów w różnych kategoriach począwszy od balonów, przedmiotów do dekoracji stołu, opakowań na ciasto, etykiet, zawieszek, naklejek. Skończywszy na własnoręcznie wykonanych podziękowań dla gości w  formie aniołków i ramek.

Spośród bogatej oferty ponad 3 tysięcy produktów, które można obejrzeć i zamówić poprzez internetową stronę www.imprezczas.pl, właściciele oferują ponadto: plakaty, zaproszenia, girlandy, pudełeczka na stół, fontanny oraz figurki dekoracyjne na tort, dekoracje urodzinowe  np. samolocik, biedronka, pszczółka, artykuły na komunię i chrzciny, bański mydlane, tuby strzelające, pudełka na koperty, pamiątkowe ramki, torty z pieluszek, gadżety tematyczne w tym na wieczory panieńskie czy kawalerskie. Nie dawno wprowadzono do sprzedaży hel i balony foliowe, bo jak informuje pan Jarosław, żadna impreza nie obejdzie się be tego.

imprez czas - Pińczów (1)

– Wystarczy tylko odwiedzić  naszą stronę internetową. Tu, znajdą państwo wszystko to, czego potrzebujecie. Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale i kompleksowe usługi  – podkreśla pan Jarosław. Jak dodaje właściciel, wraz z rozwojem rynku i my postanowiliśmy poszerzyć horyzonty firmy i otworzyć się na potrzeby naszych lokalnych klientów. Dzięki funduszom unijnym stworzyliśmy coś, czego tak naprawdę nie ma u nas w regionie.

Niespełna rok temu, pani Dorota postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Jak mówi, wystarczyło mieć dobry pomysł i chęci. Dziś państwo Marmurowie zajmują się nie tylko internetową sprzedażą, ale i oprawą imprez poprzez wynajem m.in. fotobudki – która sprawi, że każda impreza będzie niezapomniana.

chocolate fountain during the holiday

Dodatkowo właściciele zapewniają mnóstwo gadżetów w tym masek, pióropuszy oraz nielimitowaną liczbę zdjęć. Ponadto  oferują wynajem fontanny czekoladowej na 80-100 osób, wytwornicy baniek mydlanych – niepowtarzalny dodatek na dziecięce imprezy czy tzw. latające bąbelki na pierwszy taniec, oraz wynajem wytwornicy kłębiącego się dymu, która stwarza niepowtarzalny efekt tańca w chmurach. Doskonały do wykorzystania podczas przyjęcia weselnego.

Amazing first wedding dance on heavy smoke

Po więcej informacji odsyłamy pod adres dwóch stron internetowych www.imprezczas.pl oraz www.oprawaimprez.com.pl.

Szczegóły pod numerem telefonu 513 019 121 lub na fanpage’u państwa Marmurów na facebooku imprezczas.

 

Zapraszamy

Pińczów, ulica Witosa 34.

513 019 121

lub na fanpage

facebok.com/imprezczas

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com