Happysad, Cree, Piękni i Młodzi – zapraszamy na Dni Ponidzia 2017

0

Tegoroczne święto regionu to będzie prawdziwa plejada gwiazd. Na scenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie usłyszymy i zobaczymy totalną muzyczną mieszankę stylów, od disco polo, przez pop, blues, aż do hardrocka.

Wielkie imprezowanie zacznie się w piątek 23 czerwca przeglądem zespołów i kółek działających przy Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Piątkowego popołudnia także na wodne atrakcje zaprasza klub Kon -Tiki. Będzie Chrzest Neptuna, a po nim prezentacje i przejażdżki motocyklowe.
Sobotnie świętowanie rozpocznie się na sportowo. Zawody rowerkowe dla najmłodszych poprzedzą Mistrzostwa Polski Cross Country, które zgromadzą mistrzów tej niezwykłej dyscypliny z całego kraju. Wydarzenie odbędzie się na Garbie Pińczowskim nad miastem.
Sobotnie granie rozpocznie nasz znany i lubiany zespół Dob Blues Band. Usłyszymy najwspanialsze rockowe i bluesowe szlagiery z mocnym akcentem na Breakout. To o godzinie 18.00. Po pińczowianach miejsce na scenie zajmie zespół Cree z Sebastianem Riedlem w roli lidera. Grupa wykonana nie tylko swoje przeboje, ale także najsłynniejsze utwory formacji Dżem.
Około 22.00 zabłyśnie gwiazda wieczoru – zespół Happysad. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników tzw. studenckiego rocka.
Sobotnie koncertowanie zakończy mocne uderzenie w wykonaniu miejscowej hardrockowej grupy Mugshotz.
Niedziela zabrzmi w discopolowych rytmach. Najpierw na scenie zaprezentują się zespoły weselne: Krokus, Pakt i Czadu, a potem odbędzie się koncert coverowej grupy Tacy Sami, którzy doskonale bawią każdą publiczność. Dni Ponidzia zamknie koncert zespołu „Piękni i Młodzi”.
Serdecznie zapraszamy od piątku do niedzieli na tereny OSiR. Będzie muzycznie, sportowo, a nade wszystko kolorowo i radośnie.

/a/

Dni_Ponidzia_2017_800_x_1129

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com