Gorące rytmy w Dniu Kobiet

0

Tegoroczny Dzień Kobiet w Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju był jednocześnie zwieńczeniem pełnego atrakcji ,,Tygodnia z Ameryką Łacińską”. Nasze Panie po raz kolejny mogły liczyć na  kameralny koncert, ale to nie jedyna niespodzianka jaka czekała je tego dnia.

Tradycyjnie, jak co roku, obchody Dnia Kobiet w Solcu-Zdroju utrzymane były w muzycznym tonie. W taki sposób organizatorzy – wójt gminy Solec-Zdrój Adam Pałys oraz przewodniczący Rady Gminy Paweł Patrzałek – chcieli nagrodzić  Panie za ich codzienny trud i poświęcenie. Z ust wójta Gminy Solec-Zdrój popłynęło wiele ciepłych słów pod adresem obecnej na sali płci pięknej, a każdej z Pań wręczono symboliczną różę. Potem nastąpił pokaz profesjonalnej pary tanecznej, która zaprezentowała nam mieszankę salsy, rumby, cha-chy, paso doble i jive’a. Pokaz zrobił ogromne wrażenie, a bardziej odważne Panie mogły same spróbować podstawowych kroków pod okiem naszej pary tanecznej.

Więcej informacji z gminy Solec-Zdrój przeczytasz w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”.  Już jutro do kiosków trafi nowy numer. 

Udostępnij.

Dodaj komentarz