Formacja z Buska pojedzie na mistrzostwa do Macedonii!

0

Taniec
Formacja Sweet Sixteens ze studia tańca Perfekta Dance, działająca przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury zdobyła brązowy medal Krajowych Mistrzostw Polski International Dance Organization Disco Dance.
tancerki
Dziewczęta rywalizowały w hali warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego z rzeszą wspaniałych tancerzy z całej Polski. Taneczne współzawodnictwo odbywało się 10. i 11. marca.
Co ciekawe, to był debiut grupy juniorek na zawodach szczebla mistrzowskiego. Tym większą dziewczęta sprawiły radość sobie samym oraz instruktorom. Młode tancerki zdobyły medalowe miejsce, co jednocześnie dało im awans na Mistrzostwa Świata 2018 w Macedonii, które odbędą się w listopadzie tego roku.

tancerki młodsza grupa
Jak zapowiada Grzegorz Owsiński, działacz sportowy z Buska-Zdroju, a jednocześnie rodzic jednej z tancerek, formację mistrzowską będziemy mogli zobaczyć w najbliższym czasie m.in. podczas Mistrzostw w Piłce Ręcznej, które odbędą się w Busku-Zdroju, 23 marca.tancerki3
Tymczasem młodsza grupa tancerek z Buska, która również wyjechała do Warszawy także poradziła sobie bardzo dobrze. Fabryka Czekolady zajęła wysoką czwartą lokatę w kategorii wiekowej Children.