Finaliści regionalnego konkursu piękności już wybrani!

0

Znamy już niemal wszystkich kandydatów, którzy w czerwcu tego roku,  powalczą o tytuł Miss i Mistera Województwa Świętokrzyskiego 2018 roku! W tym zaszczytnym gronie finalistów,  znalazły się również i osoby z naszego regionu m.in.  z Pińczowa, Wolicy  czy z Donos – miejscowości położonej koło Kazimierzy Wielkiej. Poniżej prezentujemy pretendentów z naszego terenu do dwóch tytułów: Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2018.

O tytuł najpiękniejszej mieszkanki województwa świętokrzyskiego w wieku od 18 do 24 roku życia powalczy aż 36 pań z czego 3 są z Ponidzia. Oto one.

Izabella Krzemień urodziła się 8 sierpnia 1996r. w Busku Zdroju. Piękna 22-latka, która pochodzi z miejscowości Chotelek, obecnie studiuje Architekturę na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Izabela Krzemień - chotelek

Iza Czapla to z kolei 19-letnia mieszkanka Donos – małej miejscowości obok Kazimierzy Wielkiej. Urodziła się 17 listopada 1998 roku w Proszowicach. Aktualnie studiuje na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego i kształci się w kierunku księgowości w Kielcach. Oprócz nauki zajmuje się również grą aktorską…

iza czapla donosy

Alicja Magdalena Stando –urodziła się 4 lipca w 1998 i ma 19 lat. Mieszka w Pińczowie i obecnie uczy się w Technikum Zespołu Szkół Zawodowych  im. Stanisława Staszica w Pińczowie. Interesuje się śpiewem, sportem, a przede wszystkim siatkówką.

Alicja Stando Pińczów

 

Podczas castingu odbyły się również wybory Mistera Ziemi Świętokrzyskiej. W szranki stanęli mężczyźni w wieku od 18 do 27 lat. Również i w tym gronie znalazł się człowiek z naszego terenu. Aleksander Wróbel pochodzi z Wolicy miejscowości leżącej nieopodal Stopnicy. Ma 17 lat, 187 cm wzrostu, a urodził się 8 kwietnia 2001 roku w Busku-Zdroju. Obecnie uczy się w VI LO w Kielcach. Interesuję się muzyką, terrarystyką, gotowaniem, kulturą Japonii, grami komputerowymi i modą.

Aleksander Wróbel Wolica

Gala Finałowa, którą już 10 raz poprowadzi Conrado Moreno zaplanowana jest na czerwiec w Kieleckim Centrum Kultury…całość czytaj w papierowym wydaniu Tygodnika Ponidzia (nr 21) Już w kioskach!

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com