Festiwal piłki ręcznej już w ten piątek!

0

Już w najbliższy piątek, 12 maja, odbędzie się VI Festiwal Piłki Ręcznej dla Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku – Zdroju. W tym roku uczestnikami festiwalu będzie młodzież z sześciu szkół gimnazjalnych.

Jak poinformował nas Grzegorz Owsiński, festiwal jest imprezą cykliczną, której początki sięgają  2011 roku. Każdego roku mury hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju tętnią życiem i energią młodych ludzi.

– Dzięki doświadczeniom zbieranym przez wiele lat w organizacji dużych sportowych przedsięwzięć, takich jak Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych  w Piłce Ręcznej –  nasza szkoła w sposób profesjonalny przeprowadza tego typu turnieje – tłumaczy pan Grzegorz.

W bieżącym roku, udział w turnieju wezmą uczniowie z : Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju (dziewczęta i chłopcy),  Samorządowego Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju (chłopcy),  Publicznego Gimnazjum  w Czajkowie (dziewczęta i chłopcy), Gimnazjum w Michałowie (chłopcy),  Gimnazjum w Węchadłowie (chłopcy) oraz z Publicznego Gimnazjum w Bogorii (chłopcy).

Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi o godzinie 10.00. Zaś  zakończenie festiwalu wraz z wręczeniem nagród nastąpi około godziny 15.00. Zapraszamy! M.G.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com