Dygasińskiego w remoncie

0

Stanowi doskonały; wygodny i szybki łącznik pomiędzy ulicą Wojska Polskiego, a Szaniecką. Dzięki tej ulicy mieszkańcy wschodniej części miasta, a także wielu podbuskich sołectw szybko mogą przemieścić się do zachodnich części Buska-Zdroju, w tym także do miejscowej nekropolii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Niestety, nawierzchnia ulicy Dygasińskiego była w bardzo złym stanie technicznym. Liczne pęknięcia, ubytki w jezdni, nierówności – to wszystko miało negatywny wpływ na komfort i bezpieczeństwo podróżowania, stąd decyzja władz miasta i gminy o przebudowie traktu. Dzięki przeprowadzonym pracom z pewnością usprawni się ruch drogowy, zyskają także mieszkańcy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Budowa ulicy Dygasińskiego to szeroko zakrojone roboty obejmujące w szczególności budowę jezdnio szerokości 5,5 m, na odcinku o dł. blisko 600 mb. Nawierzchnię stanowić będzie nakładka asfaltowa na specjalnej podbudowie gwarantującej trwałość i wytrzymałość drogi. Więcej w papierowym wydaniu “Tygodnika Ponidzia”.  Zapraszamy po czasopismo do kiosków już w najbliższy wtorek – 25 września. 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com