Dwie osobówki zderzyły się w Gabułtowie

0

7 czerwca, kilka minut przed godziną 18.00 do KP PSP w Kazimierzy Wielkiej,  wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów w miejscowości Gabułtów w gminie Kazimierza Wielka. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 776 z drogą powiatową 0534T w miejscowości Gabułtów, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki audi A4 oraz suzuki vitara.

Jak informuje Krzysztof Jach pojazdy dachowały. Audi A4 wylądowało na wydzielonym pasie do skrętu, natomiast suzuki vitara znalazło się w przydrożnym rowie (całkowicie poza drogą). 3 osoby, które podróżowały samochodami, trafiły pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Wypadek-Gabułtów (1)

– Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródeł zasilania w rozbitych pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Wypadek-Gabułtów (2)

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez Policję uczestniczące w zdarzeniu samochody usunięto na pobocze, a następnie uprzątnięto jezdnię z pozostałości powypadkowych – tłumaczy Krzysztof Jach – oficer prasowy KP PSP w Kazimierzy Wielkiej.

Wypadek-Gabułtów (3)

 

Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu wyszły bez szwanku.

Fot. KP PSP w Kazimierzy Wielkiej

Udostępnij.

Dodaj komentarz