Dwadzieścia cztery strony informacji

0

Już jutro (16 października) do sprzedaży trafi nowe, papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. Po raz kolejny dla naszych Czytelników powiększyliśmy gazetę. Informacje z Ponidzia przeczytacie na dwudziestu czterech stronach! Cena pozostaje bez zmian. A co w czasopiśmie?

Przede wszystkim dużo rozmów i ciekawych wywiadów z kandydatami na najwyższe stanowiska na Ponidziu. Na łamach zaprezentowali się także kandydaci na radnych na Ponidziu, a to ostatnia pora, aby poznać ich bliżej!

Nie samą jednak polityką człowiek żyje.. więc i są wiadomości bieżące. Nowe mieszkania socjalne – prace zbliżają się ku końcowi, nowy plac zabaw, nowy sprzęt trafił do wypożyczalni PCPR – to w Busku. Dobre informacje także z gminy Gnojno – gotowe i odebrane kolejne trasy. Ale to nie wszystko, Balicka straż świętowała okrągły jubileusz, a my mamy dla Państwa relacje z wydarzenia.

A co w Kazimierzy Wielkiej? Złote gody – 37. par małżeńskich świętowało swój jubileusz. Napisaliśmy także o nowym boisku otwartym w gminie Bejsce oraz o innych ważnych wydarzeniach z tej  gminy.

W Pińczowie też się dzieje – nowoczesny RTG na Klasztornej, sesja z wojskowym akcentem czy uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego. Będzie także o projekcie, który pozwoli doposażyć warsztaty szkolne pińczowskiego „Staszica”.
Zajrzeliśmy po raz kolejny do sanatorium Nida- Zdrój. Tym razem obiekt odwiedził amatorski teatr – ależ się działo!

Panie i Panowie przeczytajcie także informacje ze strony 21! To ważne i przydatne informacje. Nie zabraknie kolejnych EKOstrażników Ponidzia, ogłoszeń itp.

Zapraszamy do lektury… a poniżej zdradzamy jak jutro będzie wyglądała strona pierwsza.

red

01 na 16 października 2018 kopia

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz