Drugi raz w tym miesiącu zatrzymany z narkotykami

0

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju zatrzymali 30 – latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania znaleźli przy nim 19 woreczków foliowych z zawartością brązowych kryształków o łącznej wadze 20 gramów.

Do zatrzymania doszło na jednym z buskich osiedli. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to metamfetamina. Ustawodawca za posiadanie środków odurzających przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

narkotyki busko

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju na jednym z osiedli na terenie miasta, zatrzymali 30 – latka. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli 19 woreczków foliowych o zapięciu strunowym. 18 woreczków wypełnionych było brązowymi kryształkami, natomiast jeden białym proszkiem. Wstępne badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to metamfetamina o łącznej wadze 20 gramów. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. To już kolejne, drugie w tym miesiącu zatrzymanie mieszkańca Buska – Zdroju. Poprzednie zatrzymanie, także z narkotykami miało miejsce w pierwszej połowie tego miesiąca.

Zabezpieczone substancje trafią do policyjnego laboratorium do dalszych badań. Jeżeli ich wynik potwierdzi przypuszczenia śledczych, za posiadanie środków odurzających mężczyźnie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju

Udostępnij.

Dodaj komentarz