Doskonała forma karateków

0

Około 200 zawodników z regionu świętokrzyskiego brało udział w pierwszej edycji Świętokrzyskiej Ligi Karate Koronea. 3 czerwca, w hali widowiskowo- sportowej w Kielcach, zawodnicy Kieleckiego Klubu Karate KYOKUSHIN zgarnęli cztery medale. karatecy
Złoty medal w kategorii 16-17 lat, – 70 kg, zdobył Dominik Kasza.  Równie dobrze poradzili sobie bracia Nowakowie, którzy swoją przygodę z karate rozpoczęli około trzech lat temu. Bartosz w kategorii 12-13 lat, – 50 kg, zdobył srebrny medal. Z kolei jego młodszy brat Daniel, w swojej kategorii (10-11 lat, -35 kg) zdobył trzecie miejsce. Radość rozpiera mamę młodych karateków

– Bardzo się cieszę z osiągnięć synów. Chętnie bywam na ich treningach. Niestety nie mogłam być z nimi podczas tych zawodów, za to towarzyszył im mąż – powiedziała nam dumna mama Agnieszka.

Koniecznie należy także wspomnieć o Sylwii Łukasik, która zajęła podczas turnieju drugie miejsce.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!