Cyrk Korona już w najbliższy wtorek w Busku. Konkurs zakończony.

5

“Cyrk Korona – największy cyrk w Polsce – zaprasza na “Wielki Jubileusz” – 25 lat z Wami!

Busko Zdrój
ul.Dmowskiego
09.05 – wtorek – godz.: 17:30

W programie m.in.: brawurowe skoki na trampolinie, latająca kula, groteska akrobatyczna, Quick Change, 13-letnia mistrzyni ekwilibrystyki, zabawa z niesfornym psem, swing trapez, akrobatyczna żonglerka z hulla-hoop. Nie zabraknie również Waszych czworonożnych ulubieńców, a wśród nich: konie arabskie, coby, dromadery, zebry afrykańskie, lamy, kozy, kucyki szetlandzkie, wielbłądy, koguty oraz wyjątkowy pokaz grupy 9-ciu Border Collie. Bawić będą Państwa mistrzowie humoru z Włoch, Białorusi i Ukrainy. Przyjdź, oderwij się od codziennych spraw i świętuj razem z nami! Do zobaczenia pod namiotem Waszego Cyrku Korona!
Cyrk-Koro_ashpsrh

Uwaga! Konkurs zakończony. Tym razem bilety wędrują do: pana Tomasza i pani Ilony! Zwycięzcy sprawdźcie skrzynki odbiorcze, tam wysłaliśmy Wam informację jak odebrać bilety.
Wszystkim dziękujemy za udział
 w zabawie.  

 
Udostępnij.

5 komentarzy

  1. 2 miesiące temu urodziłam wspaniałego syna i przydała by mi się odskocznia od krzyków, przewijania i innych spraw związanych z małym maluszkiem. Cyrk by mnie wspaniale odprężył i rozśmieszył.

  2. Bo kiedy byłam mała i miałam 3 lata rodzice zabrali mnie do cyrku i do dziś dnia pamiętam to wydarzenie, dziś moja córka ma 3 lata – i też chciałabym zapewnić jej takie wrażenia… aby za kilkadziesiąt lat, kiedy jej dziecko będzie miało 3 lata – zrobiła dokładnie to samo :)

  3. A ja mam dość przebywania z noworodkiem w domu – chciałbym się wyrwać choć na chwilę – mam żonę żyletę i kasy na takie cele zawsze brakuje… A jak bilet za darmo dostanę – to i szkoda jej będzie, abym się zmarnował :) Więc podarujcie mi go :)

  4. Bo gdy miałam 3 lata rodzice zabrali mnie do cyrku i do dziś dnia to pamiętam… A dziś, kiedy moja córka ma 3 lata też chcę, aby ta chwila nas połączyła – i za kilkadziesiąt lat mam nadzieję, że moja córka też zabierze swoje dziecko na występ

  5. Chciałabym zrobić niespodziankę córce.. Pobyt w cyrku na pewno zrobiłby na Niej niesamowite wrażenie ? pozdrawiamy:-)

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com