Co nowego na Ponidziu? – o tym dowiecie się z najnowszego wydania „Tygodnika Ponidzia”

0

Do jutrzejszej, porannej kawy polecamy lekturę – „Tygodnik Ponidzia”. We wtorkowym (10.10.2017 r. ) papierowym wydaniu „TP” przeczytacie najważniejsze informacje z terenu Ponidzia.

Zacznijmy od Pińczowa, gdzie we wrześniu powstała szkoła językowa dla ambitnych „Let’s Talk”. Mieszkańcy zagłosowali na budżet obywatelski, a my znamy wyniki. Na co został przeznaczony budżet sołecki? Ile kosztował remont OSP Krzyżanowice? Czy samolot TS 8 BIES doczeka się remontu? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w papierowym wydaniu „TP”.

A co słychać w powiecie buskim?
O potrzebie zmian w szkolnictwie zawodowym rozmawialiśmy ze starostą buskim. O działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Busku opowiedziała nam Anna Kania. Nie sposób było nie wspomnieć o największym przedszkolu jakie powstało w Busku. Tymczasem i Stopnica inwestuje w najmłodszych, tu także powstanie przedszkole – o tym też napisaliśmy! Nie zapomnieliśmy o inwestycjach w Nowym Korczynie, tych mniejszych i większych. Powróciliśmy także do tematu mostu. Podjęliśmy interwencję w sprawie przysłanego listu do redakcji od mieszkańców Kuchar.

W najnowszym numerze znajdziecie także obszerną relację ze ślubowania klas mundurowych ZDZ.
Z pewnością zainteresuje Państwa temat okulistyki jednego dnia. Takie świadczenia usług pojawią się już wkrótce w szpitalu „Górka”.

Będą także najlepsze życzenia dla wszystkich pracowników oświaty.
Zapraszamy do lektury!

Zespół redakcyjny

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com