Ciepły gest policjantów z Buska – wart więcej niż tysiąc słów

0

Na jednym z portali społecznościowych, znaleźć można wpis Pani Magdaleny oraz  Wojciecha  o wielkim dobrym uczynku  policjantów, którzy w minioną niedzielę w Busku Zdroju odnaleźli ich psa, jakże ważnego dla nich jak widać w komentarzu członka rodziny!  „Poprawiają oni lepiej wizerunek policji niż nie jeden gość w telewizji!”- czytamy.

W niedzielny poranek do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju zadzwoniła mieszkanka Buska-Zdroju, która przekazała mundurowym, że zaginął jej pies. Jak informuje Tomasz Piwowarski z KPP w Busku-Zdroju, kobieta prosiła, aby policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę, czy gdzieś nie błąka się jej czworonożny przyjaciel.

– Jedną z załóg, był patrol w składzie: sierż. szt. Robert Nalepa i st. sierż. Robert Matusik. Przed południem policjanci w pobliżu stawu przy buskim os. Generała Andersa zauważyli psa, który był podobny do opisu zaginionego czworonoga. Z pomocą jednego z portali społecznościowych ustalili jego zdjęcie i odwieźli „Bryka” do właścicielki – relacjonuje rzecznik.

„Serdeczne gratulacje za takich pracowników i za takie działania bo to policja jest właśnie dla nas -zwykłych obywateli!. Życzę Panu dalszej pomyślności i małych wielkich działań, które pokazują jak policja jest dla nas bliższa buszczan-zwykłych obywateli” – czytamy dalej we wpisie na portalu.

Jak dodaje rzecznik w środę (10 października), na pocztę elektroniczną Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wpłynęło oficjalne podziękowanie za pomoc udzieloną przez policjantów. /mg/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com