Chcą poprawić warunki szkoleniowe dzieci. Potrzebują Waszej pomocy.

0

Pińczowska szkółka Football Academy, która szkoli kolejne pokolenia młodych piłkarzy, najpewniej następców pińczowskiej Nidy, a być może przyszłych zawodników innych, dużo większych klubów, otrzymała nie lada możliwości.
Przychylność i uprzejmość władz miasta pozwala miejscowemu UKS rozwinąć skrzydła. Młodzi piłkarze nareszcie będą mieli własne lokum, podobnie zresztą jak klub. Burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak udostępnił szkółce budynek przy ul. Targowej, w sąsiedztwie dawnego stadionu Nidy Pińczów. To tam najczęściej młodzi piłkarze trenują na trawie w sezonie wiosenno – letnim, a czasem nawet wczesną jesienią, zanim przeniosą się do hali sportowej.

siedziba fa
Niestety do tej pory trenując na dworze (nie wliczając bazy orlika) mieli nieco utrudnione warunki – na treningi zwykle przyjeżdżali już w strojach sportowych lub przebierali się na ławce trenerskiej. Niedługo może się to zmienić, bowiem miasto przekazało szkółce w użytkowanie budynek oraz teren wokół niego. Jest tylko jeden problem, obiekt należy dostosować do potrzeb, bowiem wcześniej mieścił się w nim sklep.

Budynek jest do generalnego remontu, podobnie jak do zagospodarowania teren wokół niego. Dlatego zwracamy się do społeczności naszego klubu oraz wszystkich innych osób, które mogą nas wesprzeć w jakikolwiek sposób. Każda pomoc będzie dla nas nieoceniona, bowiem robimy to z myślą o dzieciakach, aby poprawić warunki szkoleniowe tych młodych talentów mówi Seweryn Sosień, menager szkółki.

Jak można pomóc? Przyda się wszystko, co można wykorzystać podczas remontu. Począwszy od materiałów, przez pomoc w wykonaniu remontu. Jak informuje menager, w obiekcie trzeba zaprojektować i wykonać m.in. szatnie i sanitariaty. Mile widziane jest także doradztwo w kwestiach projektowych, tak aby możliwie jak najlepiej zaaranżować przestrzeń dla dzieciaków.

Wszystkich zainteresowanych realną pomocą dla klubu i ich podopiecznych odsyłamy do menadżera (tel. 882 796 987) oraz trenerów szkółki.
To co? Wszystkie ręce na pokład!

/kl/

Udostępnij.

Dodaj komentarz