Buty skradzione przez nastolatków

0

W piątek popołudniu kazimierscy policjanci zatrzymali dwoje nastolatków, którzy dokonali kradzieży butów damskich o wartości około 200 zł. Za czyn którego się dopuścili odpowiedzą teraz przed sądem.

W piątkowe popołudnie do kazimierskich policjantów zgłosiła się 31-letnia kobieta informując, że jej mąż ujął parę nastolatków, którzy dokonali kradzieży jej obuwia. Natychmiast we wskazane miejsce udali się policjanci. W trakcie czynności mundurowi ustalili że sprawcami kradzieży jest 17-latek i jego o dwa lata młodsza koleżanka. Początkowo para nastolatków próbowała wprowadzić w błąd policjantów podając nieprawdziwe dane personalne. Po chwili wyszło na jaw co było powodem dziwnego zachowania. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 17-latek i 15-latka samowolnie oddalili się z placówek wychowawczych.

31-letnia pokrzywdzona odzyskała obuwie w stanie nienaruszonym. Para nastolatków wróciła do placówek wychowawczych a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com