Będzie wspaniała impreza!

0

Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Kazimierski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na XI Międzynarodowe Dni Kazimierzy Wielkiej i Festyn Rodzinny „Postaw Na Rodzinę”.

22 lipca 2017 roku, już od godziny 13:00 na kazimierskim Rynku rozpocznie zabawa dla najmłodszych. Dzieciaki będą mogły do woli hasać w wesołym miasteczku. O godzinie 16.00 rozpocznie się widowisko akrobatyczno – rowerowe zaś godzinę później organizatorzy oficjalnie otworzą imprezę. Głównym jej punktem będą koncerty muzyczne zespołów, których same nazwy gwarantują dobrą zabawę.

„Pozytywnie Nakręceni” to folkowa grupa z sąsiedztwa. Marek Omasta i jego band to w przeważającej większości rodowici pińczowianie. Od kilku lat tworzą wspaniałą, energetyczną muzykę folkową, opierającą się nie tylko na naszym polskim folklorze, ale także na muzyce klezmerskiej i bałkańskiej. Ich koncerty to niesamowite przeżycie muzyczne i emocje na wysokim poziomie, które dodatkowo podgrzewa charyzmatyczna wokalistka grupy Ewa Jeske.

„Tacy Sami” – tę grupę można było niedawno usłyszeć podczas pińczowskich Dni Ponidzia. Znakomicie wykonują covery Lady Pank, swoim brzmieniem do złudzenia przypominając tę grupę.

„Hit Boyz” to profesjonalni muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy koncert to mix niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy każdą publiczność. Grupa bawi na scenie energetycznym wykonaniem, świetnym kontaktem z publicznością i atrakcyjnym humorystycznym imagem. Dodatkowym atutem zespołu są efekty pirotechniczne i 8-metrowa limuzyna, którą zespół przyjeżdża na każdy koncert.

I wisienka na torcie – folkowy zespół góralski „Kordian”. Wystarczy tylko tytuł „Dziewczyna z gór” i już każdy wie o co chodzi, a nogo same rwą się do tańca. Taneczna, energetyczna muzyka z wyraźnymi akcentami góralskimi zyskała sobie liczne grono miłośników i nic dziwnego. Koncerty tej grupy to wspaniała zabawa i niezapomniane przeżycie, a także, a może przede wszystkim znakomita okazja do tańca.

Udany wieczór zakończy zabawa taneczna z zespołem „Septyma”.

Nie zabraknie atrakcji towarzyszących; małej gastronomii, stoisk handlowych, stoisk KGW, rękodzieła artystycznego.

Do Kazimierzy Wielkiej zapraszamy także 23 lipca. Drugiego dnia XI Międzynarodowych Dni Kazimierzy Wielkiej wszyscy razem świętować będziemy I rocznicę Światowych Dni Młodzieży, które były dla kazimierzan niezwykle ważnym przeżyciem.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

/joanna /

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com