Bądź na bieżąco z „Tygodnikiem Ponidzia”

0

O najważniejszych wydarzeniach jakie miały miejsce na Ponidziu przeczytać będziecie mogli już 12 czerwca w papierowym wydaniu „Tygodnika Ponidzia”.
Zacznijmy od Bejsc – sporą dawkę informacji zaserwujemy właśnie z tej gminy. Budowa boisk, przebudowa OSP w Morawiankach, remont dróg, dofinansowanie do działań realizowanych przez zrzeszone grupy, otwarcie Klubu Seniora – to tylko namiastka tego, o czym będziecie mogli przeczytać.
Skoro jesteśmy w powiecie kazimierskim, napisaliśmy także co słychać w stolicy tego powiatu. Kazimierza Wielka godnie podjęła sportowców, mowa tu o kolarskim wyścigu. Wspomnieliśmy także o intensywnych pracach drogowych w tym rejonie, majówce na rowerach i o tym jak milusińscy świętowali.
Ciekawe informacje przeczytacie także z powiatu pińczowskiego i buskiego. W mieście położonym nad Nidą, odbył się nietypowy Dzień Dziecka – koniecznie przeczytacie! Wielkim sukcesem dla młodych pińczowian zakończyła się impreza jaka miała miejsce w Bilczy – specjalnie dla Was zebraliśmy informacje.
A co w słonecznym kurorcie? Wielkimi krokami zbliża się festiwal im. Krystyny Jamroz. Jesteście ciekawi kto wystąpi? Odpowiedzi szukajcie w papierowym wydaniu „TP”.
Napisaliśmy także o najmłodszych z naszego regionu – ci, rozpoczęli właśnie wakacje… Zajrzeliśmy także do Stopnicy, oj dzieje się tu dużo!
Więcej znajdziecie w papierowym wydaniu „Tygodnika Ponidzia”. Najnowsze wydanie – 12 czerwca br.
Do lektury zaprasza zespół redakcyjny

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com