Artystyczne wydarzenie roku 2017! METRO NA KADZIELNI – wygraj bilety/Konkurs zakończony

0

Agencja Pop-Art zaprasza na niezapomniane widowisko! Tego jeszcze w Amfiteatrze na Kadzielni nie było!

24 czerwca 2017 roku do Kielc przyjedzie Teatr Buffo do Kielc z musicalem METRO wraz z Januszem Józefowiczem i nową wspaniałą obsadą wokalistów i tancerzy!

To niesamowite muzyczno-taneczne widowisko odbędzie się na scenie amfiteatru Kadzielnia w Kielcach. Udział w nim wezmą znane gwiazdy oraz młodzi artyści z Teatru Studio Buffo. W aktualnej obsadzie znajdują się m.in. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka oraz Artur Chamski.

Musical opowiada o spełniających się marzeniach, nadchodzących rozczarowaniach oraz o władzy pieniądza. Przekonują się o tym młodzi ludzie, którzy wystawiają spektakl na podziemnych peronach metra. Widzami są pasażerowie. Przedstawienie budzi ogromną sensację i artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. W musicalu nie brakuje oczywiście wątków romantycznej miłości.

“Metro” po raz pierwszy zostało przedstawione na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Premiera spektaklu odbyła się 30 stycznia 1991 roku. Od tego czasu musical był już wielokrotnie wystawiany w Polsce, jak i za granicą. W ubiegłym roku obchodził jubileusz 25-lecia.

Zapewniamy, że widowisko to pozostanie w Waszej w pamięci na zawsze.

MUSICAL METRO

24.06.2017 o godzinie 21.00 Amfiteatr Kadzielnia

Bilety na to przedstawienie można kupić w kasach: ORBISu, OMNII, WDK, Agencji POP-ART. Telefon41 340 72 91 lub 607 217 617.

Ceny uwarunkowane od miejsc: 50,70,80,150 złotych.

Konkurs

Do wygrania 5 podwójnych biletów na spektakl! Jeśli chcesz żeby wejściówki trafiły do Ciebie, napisz nam dlaczego  mają one trafić właśnie do ciebie? Odpowiedzi można przesłać na adres e-mail: marta.gajda@tygodnikponidzia.pl lub po prostu napisać w komentarzu. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22 czerwca do godziny 17.00

Bilety otrzymali:

 1. Justyna Zawadzka odpowiedź:
  Moim marzeniem jest zobaczyć musical ” METRO”,
  dlatego proszę Was skromnie,
  by zaproszenie trafiło do mnie.
  Z góry pięknie dziękuję,
  i obecność obiecuję.
 2.  Agnieszka Dąbrowska odpowiedź:
  Tego jeszcze nie było, żeby METRO  w Kielcach jeździło,
  a to jazda bez trzymanki – pamiętajcie koleżanki!
  Stacja KADZIELNIA zaprasza, sobota będzie nasza!!!!
 3. Mirosława Prońko odpowiedź:

  Dlaczego chciałabym zobaczyć musical “Metro”? Właściwie to nie o mnie chodzi, tylko o mojego 13-letniego wnuka Igora zafascynowanego tańcem i teatrem. Igor mieszka w Krakowie, jadę do niego 23 czerwca na zakończenie roku szkolnego i zabieram go do Kielc na wakacje. Bardzo chciałabym zrobic mu niespodziankę na początek pobytu u dziadków. Sądzę, że najbardziej ucieszyłby się z możliwości uczestnictwa w tak wspaniałym wydarzeniu kulturalnym, jakim będzie spektakl “Metro” na Kadzielni.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com