Amfetamina w mieszkaniu 29-latka

0

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 29 – letniego mężczyznę, znaleźli biały proszek w zawiniątku z foli aluminiowej. Busczanin twierdzi, że jest to przyprawa do mięsa. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. Ustawodawca za posiadanie środków odurzających przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z buskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać w swoim mieszkaniu substancje zabronione. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 29 – letniego mężczyzny. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez busczanina znaleźli zawiniątko foli aluminiowej z zawartością białego proszku. Mężczyzna tłumaczył stróżom prawa, że jest to przyprawa wykorzystywana przy pieczeniu mięsa. Kryminalni po przebadaniu testerem narkotykowym zabezpieczoną substancję zidentyfikowali ją jako amfetamina. Teraz dwie porcje ujawnionego specyfiku zostaną przekazane do laboratorium.

Jeżeli dalsze badania potwierdzą, że zabezpieczona substancja to narkotyk, mężczyźnie za posiadanie środków odurzających może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP/ KPP w Busku-Zdroju

Udostępnij.

Dodaj komentarz