Agresywny nastolatek rozbił głową szybę w samochodzie

0

Zdarzenie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci dostali zgłoszenie, że przed jedną z dyskotek na terenie gminy Busko-Zdrój doszło do zdarzenia drogowego.
Gdy policjanci dotarli na miejsce okazało się, że 17- latek (mieszkaniec powiatu buskiego) wtargnął nagle pod jadący samochód. Na szczęście nie doszło do potrącenia, kierująca 22-letnia kobieta zdążyła zahamować – relacjonuje Tomasz Piwowarski rzecznik buskich stróżów prawa.
Następnie młody mężczyzna wskoczył na maskę samochodu i zaczął uderzać głową o przednią szybę pojazdu. W wyniku uderzeń szyba pękła. Dwaj 19-latkowie wraz z kierującą opuścili samochód i i przytrzymali nastolatka do przyjazdu policji.
Z wyglądu młodzieńca oraz jego sposobu zachowywania się, mundurowi wywnioskowali, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Ponadto mieli podejrzenie, że może on być pod wpływem środków odurzających – relacjonuje oficer prasowy.
Młodego mężczyznę zabrano do szpitala. Podczas jego „podróży” do lecznicy był bardzo pobudzony i agresywny. 17 -latek uszkodził medykom defibrylator. Pogotowie oszacowało straty na jeden tysiąc złotych.

narko
Policjanci przeszukali młodzieńca. Znaleźli przy nim zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz okrągłe metalowe pudełko zawierające 24 białe tabletki i kapsułkę. Badanie przeprowadzone testerem narkotykowym wykazało, że susz to marihuana o wadze 3 gramów. Zabezpieczone tabletki i kapsułka zostaną poddane dalszym badaniom – powiedział młodszy aspirant Tomasz Piwowarski.
Nastolatek został hospitalizowany. Do badań pobrano mu krew, aby ustalić czy  był on pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

EW.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com