95 gram suszu zabezpieczono w Solcu-Zdroju

0

4 października, buscy kryminalni w domu 49 – letniego mieszkańca gminy Solec – Zdrój znaleźli suszone liście konopi indyjskich oraz susz w kolorze brunatno – brązowym zmieszany z tytoniem. Wstępne badanie liści testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana. Łączna waga zabezpieczonych substancji to 95 gramów. 
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podejrzewali, że jeden z mieszkańców gminy Solec – Zdrój ma w swoim domu narkotyki.  Buscy kryminalni odwiedzili 49–latka. Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, znaleźli suszone liście konopi oraz susz roślinny o charakterystycznym zapach marihuany zmieszany z tytoniem. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że suszone liście to marihuana. Mężczyzna przyznał się, że susz należy do niego. Policjanci zabezpieczyli łącznie 95 gramów suszu. Substancje trafią do policyjnego laboratorium.

Susz-Solec-Zdrój

Jeżeli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi, że susz to marihuana, za takie przestępstwo może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP

Udostępnij.

Dodaj komentarz