Wyjątkowe wydanie

0

Numer 9/2019
(5.03 – 11.03.2019)

01_nr 09_2019.indd

Dziewiąte wydanie zaczynamy od najlepszych życzeń dla pań z okazji Dnia Kobiet. Strona pierwsza niemal cała w kwiatach i z wyjątkowym przesłaniem. Z kolei na „ósemce”   mamy dla Was małą podpowiedź….

Skoro o paniach mowa, to polecamy uwadze artykuł Joanny Strączek. Nasza dziennikarka rozmawiała z biegającymi ambasadorkami Pińczowa. W sportowym stylu jest także artykuł Roberta Gwoździa, który podzielił się z naszymi Czytelnikami jak wyglądał Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Busku.
Ciekawi jesteście jak dostać mieszkanie komunalne? Ile czeka się na takie „lokum” w Pińczowie? Ten temat ze strony dwunastej  poruszyła Anna Rykulska. Nasza redakcyjna koleżanka napisała także o subwencji oświatowej. Czy zabraknie pieniędzy na szkoły podlegające starostwu?

Sporo wiadomości zespół redakcyjny zebrał z Wiślicy, Nowego Korczyna oraz Kij – przeczytajcie koniecznie. Byliśmy także w Pińczowie – to tu wiceburmistrz
Zatorski żegnał się z mieszkańcami tego nadnidziańskiego miasteczka. 

Wiadomości na stronie piątej prezentuje także buski magistrat, w którym doszło do zmian w ostatnim czasie, sprawdźcie jakich!

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest najdroższa woda w  naszym regionie? Na stronie siódmej odpowiadamy na to pytanie.

Drogie Panie! Uważnie przeczytacie  stronę trzecią. Na czym polega cytologia? Co nam daje? Kiedy i gdzie można wykonać badanie? Na te pytania odpowiadają specjaliści ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.  Z okazji Waszego Święta ŚCO w Kielcach zaprasza na bezpłatne badania!

W „Tygodniku Ponidzia” znajdziecie też porady, ogłoszenia i horoskop. Pamiętajcie, aby po rozwiązaniu krzyżówki przysłać do nas hasło. Na zwycięzców czekają książki. 

Zespół redakcyjny życzy miłej lektury.

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz