28 – latek zatrzymany z marihuaną

0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju zatrzymali w nocy z czwartku na piątek 28 – letniego mężczyznę. Policja  podejrzewa go o posiadanie narkotyków.

Jak poinformował Tomasz Piwowarski – rzecznik KPP w Busku-Zdroju mundurowi znaleźli przy mieszkańcu gminy Solec – Zdrój zawiniątko foli aluminiowej z suszem roślinnym. Susz wstępnie zidentyfikowano jako marihuanę.

marihuana2

  • W nocy z czwartku na piątek, soleccy policjanci zwrócili uwagę na osobowego opla zaparkowanego na poboczu drogi w gminie Nowy Korczyn. W pojeździe siedziało pięć osób w wieku od 21 do 28 lat. Policjanci postanowili przyjrzeć im się bliżej. Podczas legitymowania, jeden z pasażerów zachowywał się nerwowo. W trakcie przeszukania 28 – letniego mieszkańca gminy Solec – Zdrój, stróże prawa znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Badanie przeprowadzone testerem narkotykowym wykazało, że susz w ilości około dwóch porcji to marihuana. Zabezpieczona substancja zostanie poddana dalszym badaniom. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie – relacjonuje Tomasz Piwowarski.

Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz