21 listopada gwiazdy trzeciej odsłony znanej i lubianej komedii pt. “Andropauza” odwiedzą Busko-Zdrój! (Konkurs)

1

Komunikat ze strony BSCK:

“Informujemy, że z przyczyn niezależnych od Buskiego Samorządowego Centrum Kultury został odwołany spektakl “Andropauza 3″, który miał się odbyć w BSCK w dniu 21.11.2018 r.”

ANDRO

————————————————————————————————————————-

W Busku-Zdroju wystąpią: Tadeusz Ross, Dariusz Gnatowski, Artur Dziurman, Piotr Pregowski i Kasia Mikiewicz.

A o czym opowiada spektakl “Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować?”

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić “Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”.

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: “Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!” Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!

Sztukę “Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować ” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz.

Spektakl odbędzie się w kinie Zdrój (Buskie Samorządowe Centrum Kultury) o godz.18;

bilety do nabycia w BSCK oraz online:
https://biletyna.pl/event/ANDROPAUZA-3-BSCK-kino-Zdroj-Busko-Zdroj-e88387.html

 

Uwaga konkurs!
Mamy do rozdania, 2 – podwójne i darmowe wejściówki na spektakl.

Co zrobić, aby zdobyć bilety?

Wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na naszym fb Tygodnika Ponidzia na pytanie: Dlaczego bilety powinny trafić akurat do Ciebie?

Zapraszamy do zabawy!

Wyniki już wkrótce

Udostępnij.

1 komentarz

Dodaj komentarz